Podsumowanie marca w Social Media

Wraz z coraz cieplejszymi dniami i wiosenną radością, przybywamy do Was i my, z comiesięcznym podsumowaniem o nowościach w social mediach!

Gotowi?

🔹 Ciemność, widzę ciemność! Początek miesiąca upłynął na ustawianiu ciemnego motywu na messengerze! Jeszcze tego nie widzieliście? Koniecznie wyślijcie do znajomego emotkę księżyca, a komunikator zapyta Was, czy chcecie zmienić swój kolor na czarny!
Więcej na ten temat przeczytacie tutaj
https://antyweb.pl/ciemny-motyw-messenger-jak-wlaczyc/

🔹Twitter testuje nową funkcję, która pozwoli użytkownikom, na ukrycie wybranych odpowiedzi pod tweetami. Ukryta odpowiedź będzie niewidoczna, ale każdy będzie mógł sprawdzić, dlaczego została ona ukryta.
Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Więcej na ten temat przeczytacie tutaj
http://www.proto.pl/aktualnosci/twitter-testuje-nowa-funkcje-ktora-pozwoli-uzytkownikom-na-ukrycie-wybranych-odpowiedzi

🔹 Na Facebooku kolejne zmiany, Serwis poinformował, że pracuje nad tym, aby można było usuwać historie swoich aktywności. Będzie to podobne do usuwania historii przeglądania!
Tutaj więcej informacji na ten temat
https://socialpress.pl/2019/03/facebook-pozwoli-ci-wyczyscic-historie-aktywnosci-w-serwisie

🔹 Kto umie posługiwać się Instagramem? 🙋 Na pewno Królowa Elżbieta! 7 marca, właśnie w tym serwisie społecznościowym opublikowała swój pierwszy wpis! Nie było to, jak mogą sądzić co niektórzy, selfie, a zdjęcie listu! Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźciehttps://socialpress.pl/2019/03/pierwszy-post-krolowej-elzbiety-ii-na-instagramie

🔹 Też macie tak, że jak widzicie jakiś ciekawy filmik na Instagramie, to jak najszybciej chcecie się nim podzielić ze znajomymi? Być może niedługo będziecie mogli oglądać go razem!
Instagram testuje wspólne oglądanie filmików, poprzez wiadomości direct mail! Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie tutaj
https://mashable.com/article/instagram-co-watching-feature/?europe=true#71I.puEDKsqE

🔹Wracając na chwilę do messengera, pojawiła się tam jeszcze jedna nowość! Oprócz reakcji na wiadomości poprzez odpowiednie emoji, w konwersacjach grupowych możecie cytować i odpowiadać na konkretne wiadomości! Korzystacie z tej funkcji? Wprowadza ona zdecydowanie większy ład w grupowych rozmowach!

🔹 Co ciekawego na Linkedinie? Serwis wprowadza kalendarz, który ułatwia planowanie spotkań w strumieniu wiadomości!
Korzystaliście już z tej funkcjonalności?
https://www.socialmediatoday.com/news/linkedin-adds-new-meeting-planner-tools-within-it-messaging-stream/551061/

Paulina Adamczyk

chatbot