#Referencje

“We started our cooperation in Jan '17. #ClickCommunity is taking care of our official brand profile #PierreCardinPolska. From the beginning we have been able to rise the number of the brand fans steadily. I'm very happy with the service provided by the professionals of #ClickCommunity (...).”

“ Dzięki prowadzonym działaniom i profesjonalnej obsłudze spersonalizowanych profili naszej marki na portalach: Facebook, Pinterest i Instagram przyczyniła się do znaczącego zwiększenia ruchu w sklepie internetowym, a także w kanale sprzedaży bezpośredniej. ”

“ We started our cooperation in Jan '17. #ClickCommunity is taking care of our official brand profile #PierreCardinPolska. From the beginning we have been able to rise the number of the brand fans steadily. I'm very happy with the service provided by the professionals of #ClickCommunity (...).”

“Nasza współpraca trwa już ok. rok, myślę, że po takim czasie jak najbardziej mogę ocenić jej przebieg. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Zawsze wszystko na czas, bardzo profesjonalne podejście, głowy pełne pomysłów. Cudowne grafiki - wykonywane zawsze zgodnie z naszym wyobrażeniem, a nawet lepiej! Nie ma się do czego przyczepić, super kontakt i bardzo udana współpraca. :)”

“Dzięki prowadzonym działaniom i profesjonalnej obsłudze spersonalizowanych profili naszej marki na portalach: Facebook, Pinterest i Instagram przyczyniła się do znaczącego zwiększenia ruchu w sklepie internetowym, a także w kanale sprzedaży bezpośredniej.”

“(...) Agencja prowadziła także płatne działania reklamowe odpowiednio optymalizując reklamy, a także tworząc spersonalizowane grafiki. Wszystkie te działania przyczyniły się do stałego wzrostu świadomości firmy Bell, a przede wszystkim przyczyniły się do stworzenia świetnego narzędzia do komunikacji z potencjalnymi, jak i obecnymi Klientami.”

“Bardzo profesjonalna Agencja, która rzetelnie wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Bardzo szybko i profesjonalnie odpowiadają na wysyłane maile. Jestem bardzo zadowolona z owocnej współpracy, która w przypadku firmy Primamoda trwa kilka lat.”

“Działania w obszarze social media zapewniają skuteczną promocję i zwiększanie zainteresowania Inkubatorami, a tym samym zapewniają nam przewagę konkurencyjną. Dzięki dobrze startgetowanym reklamom, udaje nam się pozyskiwać nowych członków AIP.”

“Praca z naszymi profilami nie należy do najłatwiejszych. Buduj dobrą historię to profil edukacyjny dotyczący budowania wiarygodności finansowej, zaś profil Odzyskuj alimenty dotyka tematu trudnego, często smutnego, przepełnionego emocjami i ważnego społecznie. Tak więc Click Community ma poważne wyzwanie..., ale radzi sobie świetnie. Nie dość, że bardzo merytorycznie, to po prostu miło się pracuje. Dziękuję :-)”

“Sprawnie przeprowadzana kampania reklamowa na platformie Facebook pomaga nam nie tylko zwiększać liczbę Fanów i pobudzać zaangażowanie, ale także wspomaga kampanie rekrutacyjne, budowania relacji wewnętrznych w naszej sieci Agentów oraz zdobywać leady potencjalnych Klientów.”

(...) “Wszystkie działania przyniosły pożądany efekt i bardzo duży wzrost zainteresowania Targami Mieszkań i Domów organizowanych przez nasza firmę wśród użytkowników social media. Te czynniki skłoniły nas do podjęcia decyzji o dalszej współpracy z firmą click community. Śmiało możemy polecić firmę click community - profesjonalna i bardzo serdeczna obsługa interaktywnych kampanii reklamowych gwarantowana.”

Podoba Ci się nasze case study?

chatbot