#Poznaj Nas

Alt

Aleksandra Witkowska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania w sporcie. Strategicznego podejścia nauczyła się podczas wieloletniej gry w koszykówkę jako rozgrywająca. Teraz wykorzystuje to w rozwijaniu swojej drugiej pasji, jaką są media społecznościowe.

Alt

Marcin Marcinkowski

Absolwent studiów menedżerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Aktualnie HR Specialist. Zainteresowany szeroko pojętym dialogiem oraz komunikacji międzyludzką. Pasjonat nowych technologii oraz trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kieruje się w życiu słowami: „Bądź sobą, chociażby inni nie byli.”.

Alt

Ewa Sulewska

Kobieta wielu talentów. Studiowała już dziennikarstwo, historię, content marketing & social media oraz Public Relations. W wolnych chwilach podróżuje, czyta biografie i testuje nowe przepisy na muffinki, którymi później rozpieszcza znajomych. Media społecznościowe są jej pasją, dzięki czemu praca jest dla niej czystą przyjemnością!

Alt

Anna Socha

Absolwentka kierunków z zakresu zarządzania personelem i reklamą, zawodowo – Head of Social Media. Entuzjastka marketingu, która nie lubi marnować potencjału drzemiącego w mediach społecznościowych. Łączy online z offline, robiąc skok w #SocialBlog. W wolnej chwili stepuje i szuka inspiracji w muzyce (dlatego Spotify ceni często bardziej niż Facebooka!).

Alt

Igor Wesołowski

Historyk i rosjoznawca z wykształcenia, zawodowo produkuje i konsumuje media społecznościowe. W swoim czasie mocno zasiedziały w NGO-sach, głośnej muzyce i długich dyskusjach o polityce. Dużo gada, a kiedy nie gada, stara się dużo czytać. Po biurze zwykle chodzi w kapciach.

Alt

Rafał Paciorek

Prawdziwy ogarniacz chaosu. Rozbudowane tabele, analizy finansowe i stosy papierów nie robią na nim wrażenia. Po pracy zapalony podróżnik. W zależności od pogody gra w squasha lub szusuje na nartach.

Sprawdź jeszcze

chatbot